خدمات ما

هرآن‌چه برای موفقیت نیاز دارید

با طیف وسیعی از خدمات، پله‌های اول موفقیت را با شما همراهی خواهیم نمود.

۱.

آزمون

آزمایشگاه رابین سنجش ایرانیان خدمات معتبرسازی اتاق‌های تمیز را با پیشرفته‌ترین دستگاه روز دنیا با ارائه گواهی کالیبراسیون انجام می‌دهد.

 

خدمات قابل ارائه در دو گروه تست‌های طبقه‌بندی اتاق تمیز و تست‌های معتبرسازی می‌باشد.

svg-vivus

svg-vivus

۲.

مشاوره و پیاده‌سازی

انتخاب مشاور مناسب در گام‌های ابتدایی نقشی اساسی در پیشرفت و موفقیت کسب‌وکار دارد. یک مشاور کارآزموده با شناخت مناسب از روندها و فرایندها می‌تواند بهترین مسیر را برای تعالی کسب‌وکار پیشنهاد دهد و موجب صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ها شود.

با شناختی مناسب از فضای کسب‌وکار شما را در تولید، آزمون و تست‌های مورد نیاز محصولات، پیاده‌سازی الزامات استانداردهای بین‌المللی و اخذ مجوزهای قانونی همراهی می‌کنیم.

۳.

گواهی

شرکت رابین سنجش ایرانیان با ارائه مشاوره صحیح و مناسب به سازمان شما، مراجع صدور گواهینامه مناسب و معتبر را معرفی و شما را در این مسیر راهنمایی و پشتیبانی می‌نماید.

svg-vivus

svg-vivus

۴.

آموزش

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

بهترین راهکار را برای کسب‌وکار شما پیدا می‌کنیم.